Sakarya Hendek Mahmutbey 2+1 Satılık Daire, 70m², 3. Kat, Yerden Isıtma
SATILIK 20 Fotoğraf
1/20
Sakarya'nın gelişen ilçelerinden Hendek'in Mahmutbey Mahallesi'nde yer alan bu 2+1 satılık daire, modern yaşamın rahatlığını ve doğal güzelliği bir araya getiriyor. 70 metrekarelik geniş alanı, 3. katta konumlanmış ve yerden ısıtma sistemi ile ısınmanızı sağlıyor. Dairede 1 banyo ve bir balkon bulunuyor. Ayrıca, site içi bahçe ile doğanın güzelliğine yakın bir yaşam deneyimi sunuyor.
Sakarya Hendek, son yıllardaki hızlı gelişimi ve modern yaşam olanakları ile dikkat çekiyor. Mahmutbey Mahallesi, ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Bölgede eğitim, sağlık ve alışveriş gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok imkân sunuluyor. Ayrıca, doğa severler için çevresindeki yeşil alanlar ve Sakarya'nın doğal güzellikleri keşfedilmeye değer.
Bu satılık daire, hem konut olarak hem de yatırım olarak düşünülenden çok daha fazlasını sunuyor. Gelişen bölgede gayrimenkulün değerinde artış olması beklenebilir. Özellikle ilk evini alacaklar veya yatırım amaçlı gayrimenkul arayanlar için ideal bir seçenek oluşturuyor.
Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda olan bu daire, Sakarya'nın merkezine ve diğer ilçelerine ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Yakın çevrede bulunan toplu taşıma araçları ile dilediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz. Ayrıca, dairenin yakınında market, eczane, okul gibi temel hizmetler de bulunmakta.
Bu 2+1 satılık daire, modern yaşamın rahatlığını, doğal güzelliği ve ulaşım avantajlarını bir araya getirerek, sizlere huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Detaylı bilgi ve görme talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.
Metrekare
70 m²
Oda Sayısı
2+1
Banyo
1
Kat
3. Kat
Isınma
Yerden Isıtma
Balkon
Var
Eşyalı
Hayır
Aidat
0 TL
Bahçe
Var
Sakarya / Hendek
Google Haritalar'da Aç
Satış Fiyatı
3.500.000 TL
Konum
Hendek
İlan No
87
Güncelleme
22-05-2026
Birim Fiyat
50.000 TL/m²
Yusuf Akyıldız
Melikşah Gayrimenkul
Profesyonel
Onaylı
Güvenlik Uyarısı
Görmeden kapora veya ön ödeme göndermeyin.
Görmeden kapora veya ön ödeme göndermeyin.
Parsel / İmar Sorgulama
Danışmanın Diğer İlanları
Danışmanın ilanlarına ek olarak diğer danışmanlarımızın ilanları da gösterilmektedir.
SATILIK
2.700.000 TL
Sakarya / Hendek
SATILIK
2.700.000 TL
Sakarya / Hendek
SATILIK
3.311.000 TL
Sakarya / Hendek
KİRALIK
20.000 TL
Sakarya / Hendek
2+1
SATILIK
19.500.000 TL
Sakarya / Hendek
SATILIK
1.600.000 TL
Sakarya / Hendek
SATILIK
2.300.000 TL
Sakarya / Hendek
KİRALIK
15.000 TL
Sakarya / Hendek
3+1
KİRALIK
Kemal Tazim
18.000 TL
Sakarya / Hendek
2+1
KİRALIK
Kemal Tazim
15.000 TL
Sakarya / Hendek
3+1